Vaata, milline hakkab välja nägema Kaamose poolt Balti jaama lähedusse rajatav Elu Maja

Kopli ja Kesk-Kalamaja tänava nurgale kerkivas Elu Majas on kokku 32 rõduga korterit ning arendus valmib 2025. aasta alguses. Foto: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

Kaamos Kinnisvara alustas Balti Jaama lähedusse, Kopli ja Kesk-Kalamaja tänava nurgale 2025. aasta alguses valmiva Elu Maja korterite müügiga.

Arenduse koduleht ja hinnakiri tehakse avalikuks 1. märtsil, kuid arendaja avaldas Ehituslehele hinnatasemed, millest alates on võimalik uues majas korter soetada:

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
  • Kahetoalised alates 289 000 eurost.
  • Kolmetoalised alates 390 000 eurost.
  • Neljatoalised alates 699 000 eurost.

Korterite üldpinnad jäävad vahemikku 42,4 kuni 97,3 ruutmeetrit.

Korterelamu arendaja Kaamos Kinnisvara juhi Taimo Mureri sõnul on Elu Maja valmimine ja korterite müük kaua oodatud.

“Esiteks on tegemist väga hea asukohaga ning teisalt on hoone arhitektuur põnev ja korteritel atraktiivsed vanalinna vaatega avarad või prantsuse stiilis rõdud,” märkis Murer. “Suure huvi tõttu on eelhuviliste listi kaudu müüdud tänaseks kolmandik korteritest ning usume, et avalikku müüki tulnud vabad korterid leiavad omanikud õige kiiresti.”

Viiekorruselises korterelamus on kokku 32 rõdudega korterit.Foto: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

Viiekorruselises korterelamus on kokku 32 rõdudega korterit. Teise, kolmanda ja neljanda korruse kahe- ja kolmetoalised korterid on planeeritud läbi maja nii, et vanalinna vaatega päikeselised elutoad on tänava pool ja magamistoad hoovi pool. 

Elu Maja esimesele korrusele on kavandatud ka kolm äripinda, sealhulgas kohvik.Foto: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

Kõrgemale, viiendale korrusele on kavandatud katuseterrassidega penthouse-tüüpi neljatoalised korterid ning hoone esimesele korrusele kolm äripinda, sealhulgas kohvik. Kuni märtsi lõpuni on võimalik veel teha valikuid siseviimistluses ja muudatusi planeeringutes.

Kuni märtsi lõpuni on tulevastel korteriomanikel võimalik veel teha valikuid siseviimistluses ja muudatusi planeeringutes.Foto: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

Kortermaja lahenduse on loonud Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur, kes jagas hoone mõtteliselt kolmeks: üks nurga- ja kaks tänavamaja.

Arhitektuurne lahendus jagas hoone mõtteliselt kolmeks: üks nurga- ja kaks tänavamaja ,millest igaühel on oma sissepääs ja trepikoda.Foto: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

“Igal majal on oma sissepääs ja trepikoda. Majad on erineva ilme, liigenduse, viimistluse, aga ka rõdude lahendusega. Nurgamajal on skulpturaalne kaldsein,” kirjeldas projekti peaarhitekt Tomomi Hayashi.

Elu Maja nurgamajal on skulpturaalne kaldsein. Foto: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur

Elu Maja saab olema energiatõhus ning sellele on taastuvenergialahendusena lisatud päikesepaneelid. Suurem osa maja parkimiskohtadest koos elektriautode laadimisvõimalusega on viidud maja alla.

Maja ehitab Kaamos Ehitus. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.