Liigu sisu juurde

Fassaadifirma lõpp: kohtutäitur küsib ettevõtte krundi ja hoone eest oksjonil 1,2 miljonit eurot

26. aprillil algaval oksjonil üritatab kohtutäitur 1,2 miljoni euro suuruse alghinnaga leida uut omanikku Windoor Facadesi tootmishoonega kinnistule. Foto: www.oksjonikeskus.ee

Fassaadide tootmisega tegelenud Windoor Facades pääses viimaste aastate jooksul kolm korda pankrotist, kuid jaanuari viimasel päeval kuulutas kohus firma pankroti välja ja kohtutäitur on asunud ettevõtte vara müüma.

Peatselt algaval oksjonil on kohtutäitur pannud müüki ettevõtte Sauel Kasesalu 7 asuva kinnistu koos hoonega, mille alghinnaks on 1,2 miljonit eurot.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Äripäev kirjutas veebruaris, et kui varasemad pankrotiavaldused ei jõudnud isegi ajutise pankrotihalduri määramiseni, siis Saue Rauakaupade esitatud avaldusest firmal enam pääsu polnud. Ettevõtte pankrotihalduriks määratud Andrias Palmits ütles väljaandele tollal, et võlgnikfirma juhatus pole maksejõuetust põhjendanud.

Tänaseks on ettevõttel tekkinud enam kui 124 000 euro suurune maksuvõlg.

26. aprillil algaval oksjonil üritatakse leida 1,2 miljon euro suuruse alghinnaga uut omanikku kinnistule suurusega 6887 ruutmeetrit koos seal asuva tootmishoonega. Müüdava vara koosseisus ei ole kinnistul asuvad muud vallasasjad ehk kontorimööbel, tööriistad ja tööpingid, sealhulgas hoones asuvad telfrid. Kinnistul ja hoones asuvad (ehitus-)jäätmed, mille utiliseerimise või ümbertöötamise kohustus jääb ostjale.

Müüdaval kinnistul on neli kehtivat hüpoteeki kogusummas 1 458 000 eurot, mis enampakkumise eduka lõpu korral kustutatakse.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.