Liigu sisu juurde

W.EG. avas Tallinnas Baltimaade suurima elektrimaterjalide müügi- ja logistikakeskuse

Uues hoones on 1100 ruutmeetrit kaubanduspinda, 1600 ruutmeetrit kontoripinda ja 6500 ruutmeetrit siseladu.Foto: W.EG. Eesti

W.EG. Eesti avas täna Tallinnas Baltimaade suurima elektrimaterjalide müügi- ja logistikakeskuse, mis koondab kogu riigi elektrivarustuseks vajalike kaupade ja seadmete logistika ning hulgimüügi ühte kohta. Uude hoonesse kolib ka ettevõtte peakontor.

Uus keskus asub Tallinna Lennujaama ja tulevase Rail Baltica terminali vahetus naabruses nelja hektari suurusel kinnistul aadressil Suur-Sõjamäe põik 11. Sealt on otseühendus Tallinna Ringteele ja suurematele maanteedele.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Keskuse avamine on oluline samm ettevõtte jätkuvas kasvustrateegias ning on elektrimaterjalide turu arenguid silmas pidades investeering tulevikku,” ütles Würth Grupi asepresident ja W.EG. Eesti OÜ juhatuse esimees Timo Raimla. “See on meie valdkonna suurim müügi- ja logistikakeskus terves Baltikumis, läbi mille kindlustame ja kasvatame meie liidripositsiooni nii Eestis, aga ka Lätis ja Leedus.”

Hoones on 1100 ruutmeetrit kaubanduspinda, 1600 ruutmeetrit kontoripinda ja 6500 ruutmeetrit siseladu. Lisaks on keskusel 15 000 ruutmeetri suurune välisladu, mida saab tulevikus laiendada 25 000 ruutmeetrini. Osa lao- ja kontoripinnast on ka välja üüritud.

Kümme miljonit eurot maksma läinud müügi- ja logistikakeskus on varustatud kaasaegsete keskkonnasäästlike tehnoloogiatega, sealhulgas päikesepargiga katusel ja autonoomsete energiasalvestusseadmetega. Esinduse rajamisel panustati kvaliteetsele teenusele ja keskkonnasõbralikele lahendustele. Maja ette on rajatud elektriautode kiirlaadimise ala ja paigaldatud kauba ööpäevaringseks väljastamiseks pakiautomaadid.

Üle 28 aasta tegutsenud W.EG. Eesti kuulub Würth Grupi kontserni, pakkudes siinsel turul pea 80 000 toodet elektrivõrkude, ehituse, tööstuse ning valgustuse valdkonnas. Ettevõte annab Eestis tööd enam kui 130 inimesele ning omab müügiesindusi lisaks Tallinnale veel 11 linnas. W.EG. Eesti eelmise aasta käive oli üle 62 miljoni euro, olles kogu Balti regiooni suurim elektrimaterjalide hulgimüüja.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega