Liigu sisu juurde

YIT Eesti juhtimise võtab üle Mark Mihhailenko

YIT Eesti AS kolmeliikmeline juhatus – (vasakult) Mark Mihhailenko, Reimo Ehrstein, Kristjan Kontaveit.Foto: YIT Eesti

YIT Eesti AS-i pea 16 aastat juhtinud Margus Põim annab seoses pensionile jäämisega 1. juunil 2024 ettevõtte juhtimise üle kolmeliikmelisele juhatusele, mille etteotsa asub seni tehnilise osakonna juhina töötanud Mark Mihhailenko.

Juhatusse hakkavad kuuluma ka kinnisvaraarenduse valdkonna juht Kristjan Kontaveit ning ehitusvaldkonna juht Reimo Ehrstein.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Mark Mihhailenko on töötanud YITis 13 aastat ning vastutas viimati tehnilise osakonna juhina eelarvestamise, hankimise, järelteeninduse ja teiste ehituse tugiteenuste eest.

“Marki nimetamine juhatuse esimeheks on loomulik põlvkondade vahetus, mida oleme kavandanud ühiselt YIT nõukogu ja uue juhatusega. Võin lahkuda rahuliku südamega, sest tean, et YIT Eesti jääb väga võimeka tiimi kätesse,” ütles Põim.

Mihhailenko sõnul on YIT Eesti pärast viimaste aastate muutusi nii projektide arvu kui ka müügimahtude jätkusuutlikuks kasvatamiseks suurepärases stardipositsioonis.

“Jätkame juhatuse ja ülejäänud YIT professionaalse meeskonnaga tööd YIT strateegia elluviimise nimel ning meil on jätkuvalt rahvusvahelise grupi näol kindel seljatagune. Plaanime pöörata eesseisvatel aastatel rohkelt tähelepanu koostööle ja juhtimiskvaliteedi tõstmisele ning pühenduda jätkuvalt oma vastutustundliku ärimudeli arendamisele,” ütles Mihhailenko.

Juhatusse kuuluvad lisaks Mark Mihhailenkole ka Kristjan Kontaveit, kes on töötanud YIT-s 14 aastat, neist viimased 9 aastat kinnisvaraarenduse valdkonna juhina, ning viimased viis aastat YIT ehitusvaldkonna juhina töötanud Reimo Ehrstein, kes on tegutsenud ehitussektoris alates aastast 1996.

YIT Eesti nõukogu jätkab samas koosseisus: Tom Sandvik, Joonas Kiurusalmi ja Venla Laakkonen.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.