Liigu sisu juurde

Bonava paneb Uus-Mustamäel müüki järgmised 66 korterit

Arhitektide visand Aiandi 18 hoonest.Foto: Koko Arhitektid

Elamuarendusettevõte Bonava alustab 30. mail Uus-Mustamäe järgmise etapi kodude müüki. Aadressile Aiandi 18 valmivas 4- ja 8-korruselises B-energiaklassi hoones on kokku 66 kahe- kuni neljatoalist korterit suuruses 28-83 ruutmeetrit.

Ehitustööd algavad lähikuudel ja uued kodud on plaanis klientidele üle anda 2025. aasta lõpuks.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Mustamäe suurimas kaasaegses naabruskonnas on tänaseks valminud 700 korterit. “Uus-Mustamäe kvartali näol on tegemist Bonava seni suurima arendusprojektiga Eestis, investeeringu kogumaht ulatub ca 80 miljoni euroni,” rääkis Bonava arendusjuht Margus Klaos. “Esimesed kodud valmisid siin 2020. aastal, alustatav etapp on järjekorras üheksas ning plaanime piirkonna edasiarendamise ja uute kodude loomisega jätkata siin järgmised seitse aastat.”

“Käesoleva aasta müügitulemused ja kliendikontaktid on näidanud, et nõudlus kättesaadavama hinna ja energiasäästlike kodude järgi püsib, hetkel Uus-Mustamäel pakkumises olevates majades on üle poole kodudest juba leidnud omaniku. Oleme turuolukorra suhtes optimistlikud,” selgitas Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja järgmise etapiga alustamise tagamaid.

Kadaka aiandi maadele loodud Uus-Mustamäe arenduse arhitektuurilise lahenduse on loonud KOKO arhitektid, kes lähtusid kavandamisel eesmärgist luua kasutajasõbralik ja turvaline elukeskkond, mille hoonestus oleks ratsionaalne, kuid muljelt mitmekesine.

Aiandi 18 B-energiaklassi märgisega elamute kõikidel kodudel on maast laeni aknad ning iga korteri juurde kuulub rõdu, terrass või katuseterrass.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.