Liigu sisu juurde

Bonava Uus-Mustamäe majades on müüdud pooled korteritest

Aiandi 14
44 korteriga Aiandi 14 elamu valmib 2024. aasta lõpuks.Foto: Bonava

Juba 500 uut kodu Uus-Mustamäe elurajooni loonud Bonava Eesti on jõudnud järgmisena valmiva etapi ehitusega täiskõrguseni, 44 korteriga Aiandi 14 elamu valmib 2024. aasta lõpuks. Ettevõte plaanib käesoleval aastal alustada piirkonnas veel kahe etapiga.

“Hetkel on meie Uus-Mustamäe naabruskonnas pakkumises olevates majades pooled korterid müüdud. Bonava on hetkel Tallinnas üks enim uusi kodusid müünud elamuarendajaid, kui vaadata uusarenduste müüki monitooriva Citify rakenduse andmeid,“ selgitas ettevõtte müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Eelnevast tulenevalt on ettevõte lähiaja tegevuse planeerimisel mõõdukalt optimistlik ja sõltuvalt turu aktiivsusest loodetakse sel aastal alustada veel kahe hoone ehitusega.

Aiandi 14 aadressile valmivad kaasaegse planeeringuga 1-4-toalised kodud, mis on suuruses 28,4-112,3 m2, neist suurimad läbi kahe korruse paiknevad katusekorterid. Avarust lisavad kodudele maast laeni aknad ning iga korteri juurde kuulub rõdu või terrass. Hoonele on omistatud eriti energiatõhusate kodude B-energiaklassi märgis. Aiandi 14 kortermaja valmimisega käesoleva aasta lõpus saab valmis ka kogu Aiandi tänav 18 hoonega.

“Uus-Mustamäe naabruskonnast rääkides tooksin eraldi välja detsembris 2023 valminud Bonava üürikodud aadressil Aiandi 11, kus üürituru suurest pakkumiste arvust hoolimata oleme esimeste kuudega üle andnud pea 50% korteritest. See näitab, et klientide jaoks on oluline eelis üürida pikaajaliselt uut kodu otse arendajalt,” lisas Laanoja.

Uus-Mustamäe esimesed kodud valmisid 2020. aastal ning kokku valmib piirkonnas 850 korterit. Naabruskonna südameks on ligi 7000-ruutmeetrine park mitmekesiste ajaveetmisvõimalustega.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.