Liigu sisu juurde

Everaus Kinnisvarast saab Baltikumi suurim miniladude üüriteenuse pakkuja

Everaus Minilaod Haaberstis.Foto: Everaus Kinnisvara

Everaus Kinnisvara rajab lisaks Peetris asuvatele miniladudele uue kontaktivaba miniladude kompleksi Tallinnasse Haabersti ja Õismäe piirile. Pärast uue kompleksi avamist tuleval aastal saab Everaus Kinnisvarast suurim miniladude üüriteenuse pakkuja Baltikumis.

“Kaks aastat tagasi tõime turule 100% kontaktivaba miniladude teenuse, mis võimaldab sõlmida üürilepingu veebilehel vaid mõne minutiga ja alustada koheselt minilao kasutamist,” rääkis Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Teenus sai väga positiivse vastuvõtu ning sellest tulenevalt hakkasime juba möödunud aastal planeerima järgmise laokompleksi rajamist Tallinna magalapiirkonda. Tänaseks on meil olemas sobiv kinnistu ja käivad projekteerimistööd.”

Everaus Kinnisvara investorsuhete juht ja “Rikkaks saamise õpiku” autor Jaak Roosaare oli veel mõned aastad tagasi miniladude projekti võimaliku edu osas skeptiline.

“Miniladudega puutusin esimest korda kokku Ameerikas, ent kui me hakkasime Eestis sarnast teenust arendama, siis ma polnud kindel, kas eestlastel on ikka miniladusid vaja ja kas seda teenust hakatakse siin kasutama,” selgitas Roosaare, kes on nüüdseks ka ise regulaarne miniladude kasutaja.

“Praeguseks on selge, et minilaod on mugav ja soodne teenus, mille populaarsus aina kasvab – hoiustan ka ise minilaos oma raamatuid.  Isiklik hea kogemus koos klientide positiivse tagasisidega andsidki meile kindluse rajada järgmine ja senisest veel suurem miniladude kompleks.”

Everaus Miniladude Peetri kompleksis on  335 miniladu, ent uues Haabersti ja Õismäe piirile rajatavas nelja korruselises hoones saab olema ligi 400 miniladu suurusega 2 kuni 20 m², mille seas on ka praktilised tõstustega garaažiboksid.

“Haabersti linnaosas elab 45 000 inimest ning paljude kortermajade elanikel pole soojasid ja kuivasid panipaiku, mistõttu on piirkonnas nõudlus kvaliteetse ja ööpäevaringselt avatud miniladude teenuse järgi suur,“ sõnas Janar Muttik.

Everaus Miniladude Haabersti kompleksi ehitustööd algavad 2024. aasta kevadel ning laokompleks avatakse sama aasta teises pooles.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.