Liigu sisu juurde

Fund Ehitus vahetas juhatuse välja

Fundi kontor Tallinnas, Veerenni tänaval.Foto: Fund Ehitus

Eilsest on ehituse ja kinnisvaraarendusega tegeleval Fund Ehitusel uus kolmeliikmeline juhatus, mida juhib Reigo Marosov, kes töötas varem Watercomis.

Marosovi sõnul vastutab uues juhatuses Olivia Maimre kinnisvaraarenduse ja Lauri Pikkpõld ehitustegevuse eest. Maimre ja Pikkpõld töötasid ka varem Fund Ehituses.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Seni olid juhatuse liikmed ettevõtte neli omanikku Anti Makson, Ott Kikkas, Eiki Rump ja Toomas Lipre.

Marosov ei soovinud muudatuse põhjuseid kommenteerida ja ütles, et seda peaks tegema omanikud.

Neljandikku ettevõttest omav Anti Makson ütles, et juhatused ikka vahetuvad. Tema sõnul jõudis muudatus eile äriregistrisse, aga seda on ette valmistatud juba kevadest.

Fund Ehitus on asutatud 2006. aastal. Firma eelmise aasta müügitulu oli ligi 36 miljonit eurot, kasumit teenis ettevõte üle nelja miljoni euro.

Fund Ehitus on peatöövõtjana ehitanud näiteks Eesti Rahva Muuseumi peahoone Tartus ja superministeeriumi hoone Tallinnas, ettevõtte tuntuim kinnisvaraarendus on tõenäoliselt Kopli liinid Tallinnas.

OÜ Watercom, kus Marosov varem tegevjuhina töötas, on 2010. aastal asutatud Tallinna Vee tütarettevõte, mille põhitegevusalaks on vee- ja kanalisatsioonitorustike rajamine. Pärast Marosovi lahkumist juhib Watercomi Evelyn Hekk.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.