Liigu sisu juurde

Gerd Müller loobub uuel aastal Nordeconi juhtimisest

Nordeconi juht Gerd Müller. Foto: Raul Mee / Postimees / Scanpix

Nordecon AS-i juhatuse esimees Gerd Müller teavitas nõukogu, et ei jätka ettevõtte juhina pärast kehtiva teenistuslepingu lõppemist 7. jaanuaril 2024. Uue juhatuse esimehe määramiseni asub alates 8. jaanuarist juhatuse esimehe kohusetäitjana tööle Nordecon AS-i juhatuse liige Maret Tambek.

Gerd Müller on juhtinud Nordecon AS-i alates 2018. aasta algusest ning lahkub ettevõttest omal soovil.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Nordeconi juhtimine on olnud äärmiselt huvitav, pingeline ja väljakutseid pakkuv. Tunnen, et need kuus aastat on läinud ühest küljest lennates, teisalt on see olnud suurte muudatuste aeg, mis andnud võimaluse oma teadmisi ja oskusi pidevalt proovile panna,” sõnas Müller, kelle hinnangul on uue juhi tööle asumiseks käes sobiv hetk.

“Nordeconil on väga võimekas ja kompetentne meeskond ning ettevõttel on ees tugev tööde portfell, samuti oleme astunud julgeid samme digitaliseerimise valdkonnas.” ütles Müller.

Alates 8. jaanaurist 2024 jätkab Nordecon AS juhatus kolmeliikmelisena: Maret Tambek (esimehe kohusetäitja), Priit Luman ja Tarmo Pohlak. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.