Liigu sisu juurde

Fund Ehitus rajab Jüri päästekomandole hoonetekompleksi

Jüri päästekomando kompleks valmib 2024. aasta suvel. Foto: Marko Mumm

Täna paigaldati Jüri uue päästekomando nurgakivi. Lisaks komandohoonele ehitatakse kinnistule päästjate tarvis treeningtorn ja abihoone, kompleks valmib 2024. aasta suvel.

Jüri päästekomando hakkab paiknema Jüri alevikus aadressil Talli 4. Uude kompleksi kolivad praegu Assakul paikneva päästekomando töötajad. Päästjad saavad uue komandoga kaasaegsed töötingimused ning rohkelt ruumi treeninguteks ja väljaõppeks.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Riigi Kinnisvara ASi juhatuse esimees Kati Kusmini sõnul on viimastel aastatel on olnud rõõm teha Siseministeeriumi ja Päästeametiga koostööd mitmete ühiskondlikult oluliste hoonete juures üle Eesti.

“Jüri päästekomando uues hoones saavad väärika töökeskkonna inimesed, kes iga päev seisavad selle eest, et meil kõigil oleks kindel ja turvaline elukeskkond. Mul on hea meel, et saame aidata kaasa niivõrd olulise kompleksi valmimisele Rae vallas,” ütles Kusmin.

Jüri päästekomando kompleks valmib 2024. aasta suvel. Komandohoone suurus on 850 m2, abihoone 273 m2 ja treeningtorn 85 m2. Projekti kogumaksumus on 4,1 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Hoone on projekteerinud Kuubik Projekt OÜ ning arhitektibürood Anu Kulbach ja InRoom OÜ. Ehitab Fund Ehitus OÜ ja omanikujärelevalvet teostab Tallinna Linnaehituse AS.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.