Liigu sisu juurde

Liivalaia kohtumaja ei õnnestunud enampakkumisel müüa

Tallinnas Liivalaia tänaval asuv endine Harju maakohtu hoone. Foto: Riigi Kinnisvara AS

Esmaspäeval jõudis lõpule Riigi Kinnisvara AS (RKAS) korraldatud enampakkumine Tallinnas Liivalaia tänaval asuva Harju Maakohtu endise kohtuhoone kinnistu müümiseks, ent sel korral 4,5 miljoni eurose alghinnaga kinnisvarale uut omanikku ei leitud.

“Tallinna Liivalaia 24 kinnistu ostuks ei laekunud ühtegi pakkumist,” tõdes RKAS projektidirektor Tarmo Mändmets. “Lähiajal otsustame, millal hoone uuesti müüki panna.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tallinna linna 2001 aastal kehtestatud üldplaneeringu kohaselt on tegemist korruselamute alaga ja Riigi Kinnisvara tellimusel on menetluses detailplaneering, millega muudetakse muuhulgas Liivalaia 24 kinnistu maa sihtotstarvet ning määratakse ehitusõigus äri- ja elufunktsiooniga hoone ehitamiseks. Kinnistu detailplaneeringu protsess on Mändmetsa sõnul lõppjärgus.

Detailplaneeringu kohaselt võib endises kohtumaja asemele ehitada kuni 12 maapealse ja 2 maa-aluse korrusega multifunktsionaalse hoone kõrgusega 44,9 meetrit. Majja on planeeritud kuni 28 korterit, lisaks ka pinnad kauplustele ja büroodele.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.