Liigu sisu juurde

Mainor Ülemiste juhatusega liitus Sten Pärnits

Sten Pärnits.Foto: Mainor Ülemiste

Mainor Ülemiste nõukogu otsusega alustab 21. oktoobril ettevõtte juhatuses tööd seni nõukogu liikme kohustusi täitnud Sten Pärnits, kelle vastutusvaldkonnaks saab müük, kliendikogemuse juhtimine ning linnaku haldusküsimused. 

„Mainor on pika ajalooga, ent oma visiooniga tulevikku suunatud pereettevõte. Juhime kõiki grupi ettevõtteid väärtuspõhiselt ning oleme seda seni väga edukalt teinud. Otsus kaasata Sten Mainor Ülemiste juhatuse liikmena igapäevatöösse on igati loomulik asjade käik – näeme, et omaniku vaates Mainor Ülemiste juhtimisse panustamine aitab ettevõttel veelgi strateegilisemaid otsuseid teha ning uusi ambitsioonikaid eesmärke saavutada,“ kommenteeris Mainor Ülemiste nõukogu esimees Guido Pärnits. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Sten Pärnits on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja õpib hetkel TalTechis ärirahandust. Mainor Ülemiste nõukogu liikmena on ta tegev olnud juba 10 aastat. Ometi ulatub tema ajalugu ettevõttes nii kaugele, kui meenutada võimalik. 

„Naljaga pooleks võin öelda, et olen ettevõtte üks pikaajalisemaid töötajaid, sest alustasin tööd ligi 20 aastat tagasi väikese poisina vanaisa Ülo Pärnitsa juhendamisel Rekmanis umbrohtu kitkudes ja võsa lõikudes ning Askalas mööblidetaile komplekteerides ja laomehe tööd tehes. Lisaks täitsin ka Ülo sekretäri ülesandeid,“ meenutas Sten Pärnits. Ka nõukogu liikmena pole ta Mainor Ülemiste igapäevategemistest eemal olnud, sest on eest vedanud Ülemiste City tervisemajade arendamist ning atraktiivsete terviseteenuse pakkujate toomist linnakusse. „Mainor Ülemiste juhatuse liikmena saan aga uues vastutusalas oma senist kogemust veelgi rohkem rakendada. Minu eesmärk on omaniku esindajana hoida selget fookust pika strateegia järjepideval elluviimisel,“ lisas Pärnits. 

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Ursel Velve sõnul toob Sten Pärnitsa liitumine juhatusega ettevõtte juhtimisse kahtlemata uut perspektiivi. „Sten on meie tervisemajade ja -teenuste arendusega näidanud suurepärast võimekust muuta Ülemiste City teenusepakkujatele atraktiivseks. Kogu kliendikogemuse eestvedajana saab Sten linnaku potentsiaali veelgi suuremahulisemalt realiseerida,“ märkis ta. 

Ettevõttest lahkuva Julius Stokase panust hindab Ursel Velve väga kõrgelt. “Julius on panustanud ettevõtte arengusse pea kuus aastast, millest kaks viimast aastat juhatuse liikmena vastutades kliendikogemuse, müügi ja haldusküsimuste eest. Juliuse kaasabil oleme arendanud linnakusse majutusteenuse ning ta on aidanud tuua linnakusse uusi ettevõtteid Ülemiste City kogukonna liikmeteks. Olen Juliusele väga tänulik suure panuse eest!” 

Mainor Ülemiste arendab Ülemiste Cityt.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.