Liigu sisu juurde

Soome kinnisvaraarendaja annab korteriga kaasa aastajagu tasuta toidukraami

Soome kinnisvaraarendajad on müügi elavdamiseks asunud läbi viima erinevaid uudseid müügikampaaniaid. Foto: Pixabay

JM Suomi nimelise kinnisvaraarendaja uusimas kampaanias pakutakse korteri ostnud perele pealekauba aasta toidukaupu, kirjutab Rakennuslehti.

Kampaania hõlmab lisaks ettevõtte 80 müümata valmiskorterile ka ehitusjärgus olevaid elamispindu. Hüvitis piirdub maksimaalselt viieliikmelise perekonnaga ja on suurusega 200 eurot inimese kohta, mis tähendab, et igakuine toidukulude maksmine võib ulatuda 1000 euroni ja mitte rohkem kui 12 000 euroni aastas.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Ka teised Soome kinnisvaraarendajad püüavad kasutada erinevaid uudseid võtteid, et müügiprotsessi elavdada.

Näiteks on YIT võtnud kasutusele erakordse meetodi müügi soodustamiseks: juba valmis ehitatud uusi kortereid kohandatakse vastavalt ostjate soovidele. Muuhulgas on paljude kinnisvaraarenduste puhul võimalik näiteks välja vahetada köögimööbel või muuta korteri seinade-lagede värvi.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.