Liigu sisu juurde

EfTEN Real Estate Fund suurendas veebruaris üüritulu

EfTEN Real Estate Fund teatas börsile, et teenis veebruaris 2 551 000 eurot konsolideeritud üüritulu, mis on 9000 eurot rohkem kui jaanuaris.

Fondi konsolideeritud EBITDA (kasum enne intresse, makse ja kulumit) oli veebruaris 2 158 000 eurot ehk 9000 eurot vähem kui jaanuaris.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Selle aasta kahe kuu konsolideeritud üüritulu on 5 092 000 eurot, mis on 2% rohkem kui eelmisel aastal samal ajal. Fondi konsolideeritud EBITDA on sellel aastal 4 326 tuhat eurot, mis on 0,5% rohkem kui eelmisel aastal.

Veebruaris suurendas fondi tütarettevõte EfTEN Jurkalnes SIA ühe miljoni euro võrra pangalaenu, mille võrra suurendatakse 2024. aasta kevadel makstavat dividendi. Tütarettevõtte pangalaenu LTV (Loan to value) on peale refinantseerimist 44%.

Fondi konsolideeritud raha jääk kasvas veebruaris 1 136 000 euro võrra ning oli koos lühiajaliste hoiustega 29.02.2024 seisuga kokku enam kui 20 miljonit eurot. Investeeringuid olemasolevatesse kinnisvaraobjektidesse tegid fondi tütarettevõtted veebruaris kokku 942 000 euro ulatuses. Suuremad investeeringud olid Ermi hooldekodu ehituseks 501 000 eurot ning Saules Miestase kaubanduskeskuse üldalade renoveerimiseks 348 tuhat eurot.

Fondi tütarettevõtete pangalaenude kaalutud keskmine intressimäär oli veebruari lõpus 5,9%. Fondi laenude keskmine intressimäär püsib samal tasemel eelmise aasta novembrist alates.

EfTEN Real Estate Fund AS’i puhasväärtus aktsia kohta oli 29. veebruari seisuga 20,4617 eurot. Aktsia puhasväärtus kasvas veebruaris 0,6%.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.