Liigu sisu juurde

Favorte ja Mitt&Perlebach pidasid Rehelepa elurajooni esimest sarikapidu

Rehelepa elurajooni esimene sarikapidu
Favorte projektijuht Gert Tomingas ja Mitt&Perlebachi projektijuht Taavi Vendel. Foto: Favorte

Kinnisvaraarendaja Favorte ja ehitusfirma Mitt&Perlebachi esindajad tõid eelmisel nädalal sarikapärja alla Nõmme ja Haabersti linnaosade piirile kerkiva Rehelepa elurajooni avaetapi kortermajadelt. Esimesed A-energiaklassi kodud on sissekolimiseks valmis juba selle aasta lõpus.

Projekti arendaja Favorte investeerib elurajooni rajamisse 55 miljonit eurot. Lähiaastatel kerkib 7,5 hektari suurusele maa-alale 23 kortermaja 334 koduga, millest 72 on ehituses. Eri suurusega peredele mõeldud 2- kuni 5-toalised korterid jäävad suurusvahemikku 42-98 ruutmeetrit.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Elamuarendusest 600 m kaugusel kasvab jõudsalt ka Tallinna suurim kaasaegne äripark.

Ehitusfirma Mitt&Perlebach asutaja ja kaasomaniku Kristjan Miti sõnul on neil Favortega seljataga juba pikem tulemusrikas koostöö, kus mõlemad osapooled alati rahule jäänud.

“Objektil kulgeb kõik plaanipäraselt ja oleme kenasti graafikus. Tänaseks on kõik majad saanud tellingute ja katte alla ning edaspidi on fookus fassaadi soojustamisel ja sisetöödel,” sõnas Mitt.

Kerkivate hoonete arhitekt on Aigar Roht Arhitektuuribüroo Korrus OÜ-st. Igal arenduse korteril on rõdu või terrass ja parkimine on lõviosas maa alla viidud, et lisada õuealale avarust. Lisaks hooneid ümbritsevale rohelusele on puhtalt spordi- ja puhkealadele pühendatud ca 2 hektarit maad. Kõrvalkulude kontrolli all hoidmisesse panustab gaasi- ja õhksoojuspumbast koosnev küttesüsteem, mida juhib hooneautomaatika, ja päikesepaneelid katusel aitavad katta majade energiatarbimist.

Sarikapeo pidamise ajaks oli Rehelepa esimese etapi korteritest müüdud 30 protsenti.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.