Liigu sisu juurde

Algab Park Tondi kvartali järgmise etapi ehitus, arenduse üheks osanikuks on Ott Tänak

Arhitekti nägemus Tondi tenniseväljakute lähistele rajatavetest korterelamutest.Foto: Arhitekt11

US Real Estate koostöös ehitusettevõttega Bildgren ehitab järgmise aasta kevadeks Tondi tenniseväljakute kõrvale kaks uut 48 koduga A-energiaklassi korterelamut. Arendusprojekti üheks osanikuks on Ott Tänak, kes on Urmas Sõõrumaa ettevõtetesse ka eelnevalt investeerinud.

2023. aasta aprillis asus Urmas Sõõrumaa kõrval Forus Taxi investoriks Ott Tänak. Foto: Taavi Sepp / Postimees / Scanpix

“Liitusin projektiga, sest see on minu jaoks paraja suuruse ja sobiva ajagraafikuga,” ütles Ott Tänak. “Oleme Urmasega ka varem koos asju teinud, tal on visiooni ja toetan teda. Park Tondi Residentside oluline trump on minu silmis ka nende sportlik, kuid samas vaikne ja mugav keskkond.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Arendaja avaldas, et Park Tondi Residentside kahe- kuni neljatoalistel korteritel on kõigil kas rõdu või terrass, targa kodu lahendused, luksuslik siseviimistlus, kõrged laed ja maa-alune parkimine. Kahte maja ümbritseb aiaga piiratud roheline sisehoov, kus pere pisimad saavad terve päeva turvaliselt aega veeta, sest autod on pargitud maa alla ja kogu hoov on nagu üks suur mängumaa.

Vaade Sõjakooli tänavalt.Foto: Arhitekt11
Sisehoov.Foto: Arhitekt11
Vaade terrassilt.Foto: Arhitekt11
Mänguväljak.Foto: Arhitekt11
Vaade korterelamutele Tammsaare tee poolt.Foto: Arhitekt11

“Park Tondi asukoht on elamiseks ideaalne spordihuvilistele peredele, sest nii Audentes kui ka Forus Spordikeskus asuvad naabruses,” rääkis ütles U.S. Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa. “Siin saavad elada õnnelikud lapsed, sest nende kool ja huviringid asuvad mõne minuti kaugusel. Residentside broneerimine on äsja alanud ja nagu alati – kiirematele on suurem ja parem valik.”

Park Tondi Residentside väli- ja sisearhitektuursed lahendused on loonud Arhitekt11. Tulevastel elanikel on võimalus valida nelja erineva siseviimistluspaketi vahel.

Arenduse ehituspartneriks on pikaaegse korterelamute ehitajana tuntud Bildgren, kelle meeskond on varasemalt loonud Kiikri Residentsid, Vikimõisa elamurajooni ja mitmeid teisi korterelamuid. Park Tondi Residentside ehitust hakkab finantseerima LHV pank.

US Real Estate on Urmas Sõõrumaale kuuluv kinnisvaraettevõte, mille portfellis on üle 130 000 ruutmeetri üüritavat pinda ja üle 200 000 ruutmeetri arenduses olevat pinda. Ettevõte omab äri-, haridus- ja spordikinnisvara ning arendab terviklikke äri- ja elukeskkondasid, sealhulgas Rotermanni kvartalit, Talsinkit, Patarei Merekindlust, Golden Gate’i ja Park Tondit. Ettevõtte kinnisvaraportfelli koguväärtus on üle 300 miljoni euro.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega