Liigu sisu juurde

Arco Vara senine juht lahkub ametist, uue juhi otsingud käivad

Arco Vara juht Miko Niinemäe.Foto: Raul Mee

Arco Vara juhatuse esimees Miko Niinemäe lahkub Arco Varast ning nõukogu on alustanud ettevõttele uue juhatuse liikme otsimist, kes hiljemalt aasta lõpuks juhtimise üle võtab.

2017. aastal Arco Varaga liitunud ja 2020. aastal ettevõtte juhiks valitud Niinemäe sõnul saab ta lahkuda rahuliku südamega.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Seitse aastat ühes organisatsioonis on tänapäeval juba päris pikk periood,” rääkis Niinemäe. “Kui on alustatud noorima Tallinna börsiettevõtte juhina, on üsna ootuspärane, et mingil hetkel tuleb ka karjääripööre. Tundsin, et minu jaoks on see hetk nüüd käes.”

Arco Vara nõukogu esimehe Tarmo Silla sõnul mõistab ta ennast kinnisvaraarenduses edukalt tõestanud Niinemäe soovi proovida ka mõnda muud valdkonda.

“Nõukogu poolt soovime Mikole edaspidiseks ainult kõike head,” lausus Sild. “Arco Vara arenduste maht on tema juhtimise ajal kasvanud, tegevuse ampluaa hõlmab nüüd ka ise ehitamist, alates ametisse asumisest on kõik aastad olnud kasumlikud ning lisaks kasvule on makstud dividende.”

Nõukogu on alustanud kohtumisi uue juhi kandidaatidega. “Arco Vara ambitsioon on kasvatada bilanss vähemalt saja miljoni euroni, olla innovatiivne, kasvav ja kasumlik kinnisvaraettevõte. Arco meeskond vajab suurepärast dirigenti ja see koht on ainult tugevatele,” kirjeldas Sild uuele juhile pandavaid ootusi.

Arco Vara kinnitab, et juhataja väljumine ei tähenda ettevõtte strateegia muutumist ning plaan dividendi maksta ja ettevõtet kasvatada kogenud käe all jääb kehtima.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.