Liigu sisu juurde

Makselahenduste pakkuja Nets Estonia kolib Maakri tänava büroohoonesse

Maakri 23A värskelt renoveeritud hoone avas uksed sellel sügisel, lisades ärikinnisvara turule 10 000 ruutmeetrit A-klassi äripinda. Tänaseks on seal end sisse seadnud juba näiteks Lartusi esinduspood, Piletilevi ning advokaadi, audiitor- ja raamatupidamisteenuste büroo Rödl. Foto: Fausto Capital

Makselahenduste pakkuja Nets Estonia AS teatas plaanist kolida värskelt renoveeritud Maakri 23A hoonesse.

Nets Estonia kuulub Nexi Group’i, mis tegutseb 26 Euroopa riigis. Kolimise tingis vajadus suurema pinna järele ja soov kaasaegselt renoveeritud hoones oma büroo avada. Kui praegu töötab Nets Eestis 52 inimest, siis uude kontorisse on kavandatud 79 püsivat töökohta, perspektiiviga kasvatada seda arvu kuni 100-ni. Nets Eesti büroo hakkab asuma ligi 700 ruutmeetrisel pinnal.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Nets Estonia juht Henrik Anker Jørgensen tõi kontori plussina välja hoone paindlikud planeeringud, mis võimaldavad kaugtööd kohapeal käimisega kombineerida ning vajadusel töötamise kohti juurde teha.

“Maakri hoone disain ja tehnoloogia toetab töökorraldust, kus on paljud koosolekud virtuaalsed ja inimesed osalevad koosolekutel eri riikidest,” rääkis Jørgensen. “Maja on ökonoomne ja ruumikasutus on läbimõeldud ning võimaldab vajadusel töötamise kohti juurde tekitada või vähemaks võtta.”

Nets Estonia valis Maakri kolme erineva sisekujunduse lahenduse seast välja “Star Warsi” teemalise kontorikujunduse, kuna see sobib tehnoloogiavaldkonnaga kõige paremini. Maja populaarseim lahendus on seni olnud “James Bond” ja seejärel filmi “Tenet” teemaline lahendus.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega