Liigu sisu juurde

East Capital Real Estate müüs Maardus tootmishoone ja Jõhvis mööblimaja

Mööblimaja Jõhvis.Foto: Arvo Juhkov

Fondivalitseja East Capital Real Estate müüs kaks East Capital Baltic Property Fund kinnisvarafondile kuuluvat hoonet – Maardus asuva tootmishoone ja Jõhvis asuva JEWE Mööblimaja.

Tallinna külje all Maardus asuva EPF Metal OÜ koosseisu kuuluvast kahest hoonest müüdi ära üks, 2483 ruutmeetri suurune tootmishoone ja selle kasutuses olev kinnistu osa. Hoone kuulus East Capital Baltic Property Fund kinnisvarafondile 2007. aastast.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Müüdud hoone Maardus.Foto: Kaupo Kalda

Teise tehinguga müüdi Jõhvis, otse keskväljaku ja bussijaama kõrval asuv 3676 ruutmeetri suurune JEWE Keskus OÜ koosseisu kuuluv JEWE Mööblimaja ja selle kasutuses olev kinnistu. Hoone uueks omanikuks sai Vladia OÜ. Tehingut nõustas müüja poolel SUPPA Advisers.

Vastavalt osapoolte kokkulepetele ei kuulu tehingute täpsemad detailid avaldamisele.

East Capital Real Estate on varahaldusettevõte, mis keskendub ärikinnisvarainvesteeringutele Balti riikides ja Kesk-Euroopas, peamiselt büroo-, logistika- ja jaekaubandussegmendis. Ettevõte juhib kolme kinnisvarafondi ja ühte investeerimismandaati koguväärtusega 610 miljonit eurot, mis sisaldab 500 000 ruutmeetrit üüripinda kokku 24 erineval kinnistul.

East Capital Real Estate on osa Rootsis 1997. aastal asutatud East Capital Grupist. Tegemist on ülemaailmse varahaldusettevõttega, mis spetsialiseerub arenevatele ning kiire majanduskasvuga turgudele, pakkudes erinevaid investeerimislahendusi aktsiate, fikseeritud tulumääraga väärtpaberite, kinnisvara ja alternatiivsete investeerimisvõimaluste valdkonnas.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.