Liigu sisu juurde

EfTEN Real Estate Fund teenis märtsis 2,5 miljonit eurot üüritulu

EfTEN Real Estate Fund teenis märtsis 2 545 000 eurot konsolideeritud üüritulu, mis on 6 000 eurot vähem kui veebruaris, teatas ettevõte börsile.

Üüritulu langes märtsis 33 000 euro võrra seoses ankurüürnikuga sõlmitud üürilepingu lõppemisega Vilniuses asuvas büroohoones. Üüritulu omakorda tõusis tänu vakantsuse vähenemisele Kekavas asuvas logistikahoones ning seoses käibeüüridega Saules Miestase, RAF Centrs ning UKU Keskuse kaubanduskeskustes.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Selle aasta esimese kvartali konsolideeritud üüritulu oli kokku 7 637 000 eurot, mis on 2% rohkem kui eelmisel aastal samal ajal. Fondi esimese kvartali konsolideeritud EBITDA (kasum enne intresse, makse ja kulumit) on sellel aastal 6 460 tuhat eurot, mis on 0,1% rohkem kui eelmisel aastal.

2024. aasta esimese kvartali jooksul on EfTEN Real Estate Fund teeninud 2 619 000 eurot vaba rahavoogu (EBITDA miinus laenumaksed miinus intressikulu), mis võrreldes eelmise aasta sama perioodiga on 406 000 eurot vähem. Rahavoog on vähenenud peamiselt seoses euribori kasvuga. Fondi esimese kvartali tulemuste põhjal arvutatud potentsiaalne brutodividend on 19,38 senti aktsia kohta (13% vähem kui eelmisel aastal samal ajal).

Fondi tütarettevõtete pangalaenude kaalutud keskmine intressimäär oli märtsi lõpus 5,9%. Fondi laenude keskmine intressimäär püsib samal tasemel eelmise aasta novembrist alates.

Fondi konsolideeritud raha jääk koos lühiajaliste hoiustega oli märtsi lõpu seisuga 20 268 000 eurot. Vastavalt korralise üldkoosoleku otsusele maksab fond 24. aprillil netodividende kokku 10 820 000 eurot (1 euro aktsia kohta).

EfTEN Real Estate Fund AS’i puhasväärtus aktsia kohta oli märtsi lõpu seisuga 20,5648 eurot. Aktsia puhasväärtus kasvas märtsis 0,5%.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.