Liigu sisu juurde

Embach Ehitus rajab Tartumaale Raadi alevikku 4,9 miljoni euroga uue Selveri kaupluse

Nõlvakaare 4 kinnistu kogupind on 14 965 ruutmeetrit ja kinnistule rajatakse piirkonna suurim kaubandushoone, mille ankurrentnikuks on Selver.Foto: Kaarsilla Kinnisvara

Nordecon teatas börsile, et kontserni kuuluv Embach Ehitus OÜ ja Kaarsilla Kinnisvara OÜ sõlmisid töövõtulepingu Tartumaal, Tartu vallas, Raadi alevikus, Nõlvakaare 4 asuva kaubandushoone projekteerimiseks ja ehitamiseks.

Rajatav hoone on kahekorruseline, suletud netopinnaga 4928 m2, ning selle alumisel korrusel on kaubanduspinnad ja ülemisel spordikeskus. Hoone ankurrentnik on Selver AS.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tööde kogumaksumuseks on 4,9 miljonit eurot ilma käibemaksuta ja tööd lõppevad 2024. aasta juulis.

Kaarsilla Kinnisvara omanikud on Toomas Määrits ja Tõnu Samm. 1996. aastal asutatud ettevõte tegeles kaubandusega ja rajas Tartusse kolme kauplusega Tirsi poeketi. 2005. aasta alguses ostis kauplused Selver, aga kinnisvara jäi Määritsale ja Sammule, kes seda Selverile välja üürima hakkasid. Sama lepinguga andsid Tirsi omanikud Selverile üürile ka arenduses olnud Tallinna ja Pärnu poed.

Kaarsilla Kinnisvarale kuulub kinnistusraamatu andmetel 55 kinnistut. Ettevõtte kodulehel on kirjas, et neile kuulub Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas kokku enam kui 97 000 ruutmeetrit üüritavat pinda, selle hulgas ligi 48 000 ruutmeetrit kaubanduspinda, 30 000 ruutmeetrit büroopinda ja 19 000 ruutmeetrit lao- ja tootmispinda.

Kaarsilla Kinnisvara varade maht oli eelmisel aastal ligi 113 miljonit eurot, firma teenis 11,9 miljoni euro suuruse käibe juures 9,5 miljonit eurot puhaskasumit.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega