Liigu sisu juurde

Harjumaa killustikutootja läks saneerimisele

Killustiku tootmine.Foto: Istockphoto

End suurimate tootmismahtudega killustikutootjaks Eestis nimetav osaühingu Rocknord osas algas eile saneerimismenetlus.

Rocknord on 12 aasta eest asutatud ettevõte, mis tegeleb killustiku tootmise ja müügiga ning erivedudega. Firma kodulehel seisab, et põhitegevuseks on killustiku tootmine.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Rocknordil endal karjääre pole, aga teeb töid tellijate juures, kus toodab kruusast ja paekivist purustamise ning sõelumise teel erinevaid killustiku fraktsioone. Lisaks on firmal treileripark ning transpordivahendid, millega pakutakse tootmistegevuse kõrvale erivedusid.

Maksu- ja tolliameti andmetel oli ettevõttes eelmise aasta viimasel kvartalil tööl 21 inimest, firma maksustatav käive oli samal perioodil enam kui 1,1 miljonit eurot.

Ettevõtte maksvõlg läheneb poolele miljonile eurole, võlasumma on kogu ulatuses ajatamata.

Firma 2022. aasta majandusaasta aruanne on esitamata, 2021. aastal teenis Rocknord 5,4 miljoni euro suuruse müügikäibe juures enam kui veerand miljonit eurot puhaskasumit.

Keskkonnainvesteeringute Keskus on firmat 2020. aastal toetanud kokku 603 600 euroga.

Rocknordi saneerimisnõustaja Oliver Ennok andis ametlike teadete vahendusel teada, et firma saneerimiskava vastuvõtmine toimub hiljemalt 14. mail ja see esitatakse kohtule kinnitamiseks hiljemalt 24. mail. Hiljemalt 1. maiks edastab Ennok saneerimiskava projekti ja selle kohta avaldatud teate puudutatud isikutele.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.