Liigu sisu juurde

Kaamose uus veebikeskkond võimaldab kodu sisustada internetis

Kaamos avas klientidele personaalsete valikute tegemiseks isikliku kodukujundamise keskkonna Kaamos Marketplace, mis tagab mugavama ja kiirema ostuprotsessi, visuaalse ülevaate uuest valmivast kodust ning võimaluse kohandada viimistluspakette ja mööblit.

“Uusarenduste puhul võib ostuhetke ja kodu valmimise vaheline ajaperiood olla üsna pikk, ulatudes kuni poolteise aastani. Selleks, et nii kodu kujundamine kui investori puhul üürikorteri sisustamine toimuks ehitamisega paralleelselt, mitte ei algaks peale võtmete kättesaamist, arendasime Kaamose klientidele uudse kodukujundamise keskkonna,” rääkis Kaamose e-müügi ja kliendikogemuse projektijuht Signe Kõiv.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Marketplace’i platvormi abil saab koduostja tutvuda erinevate siseviimistluse pakettidega ja neid omavahel kombineerida – näiteks vahetada seinavärve, parketimustrit, siseuksi, vannitoaplaate ja segistite toone. Kõiv selgitas, et platvorm arvutab reaalajas materjalide maksumuse ja 3D-mudeli abil saab oma valikutega korteris tutvuda. “Nii tekib hea ettekujutus tulevase kodu planeeringust ja viimistlusest ning kogu protsess on kliendile võimalikult mugav ja kiire,” rääkis ta.

Kaamos Markteplace sisaldab nii korteri hinnas sisalduvaid standardpakette kui ka premium-pakette, mida saab soetada lisatasu eest. “Koduostja võib omavahel kombineerida erineva paketi tooteid, valida viimistlusega harmoneeruva köögimööbli koos tehnikaga, garderoobilahendused esikusse ja magamistubadesse, aga ka näiteks vanniseina või dušiukse ja aktsentseina,” rääkis Kõiv. Täiendavalt on võimalik kodukujundamise keskkonnas valida näiteks elektriauto laadijat, kardinate- ja valgustuse nutikat juhtimist, plaaditud köögipõrandat ja vanni asemel dušš. Värskelt on lisandunud keskkonda ka Kaamose sisearhitekti poolt valitud siseviimistlusega sobivad sisustustooted.

Kõiv lisas, et Kaamos Marketplace’i eesmärk ei ole konkureerida sisustustoodete e-poodidega, vaid pakkuda Kaamose sisearhitektide poolt loodud viimistluspakette ja nendega harmoneeruvat mööblit.

“Koduostjal või investoril ei pruugi olla sisekujunduse valdkonnas professionaalseid teadmisi ja siin tulevadki appi kodukujundamise keskkonna valmislahendused ning koostööpartnerite juurest sisearhitekti poolt hoolikalt valitud sisustustooted,” rääkis Kõiv.

Keskkonda on võimalik kasutada Kaamose uuemate arenduste, Harku järve kaldal asuva Vikimõisa elamurajooni ja Kalamaja piiril oleva Elu Maja korterite soetamisel.

Siseviimistlusmaterjalide valik tuleb teha vastavalt arendusele kindla perioodi jooksul. See-eest on marketplace sisustustoodete tellimiseks avatud klientidele arenduste viimase korteri müügini. Nii on ka peale asjaõiguslepingu sõlmimist võimalik köögi- ja garderoobimööblit või sisustustooteid soetada, kui kodu ostuhetkel see valik tegemata jäi.

Marketplace’i vahendusel ostetud köögi- ja garderoobimööbli saab klient soovi korral finantseerida kodulaenuga, eeldusel et mööbel on paigaldatud asjaõiguslepingu sõlmimise ajaks. Teisaldatavale mööblile rakendub 14-päevane taganemisõigus alates toodete ülevaatamisest.

2024. aasta jooksul plaanib Kaamos kodukujundamise keskkonna avada ka Lätis, et võimaldada koduostjatele sama mugavat ja innovaatilist kodukujundamise keskkonda, nagu see on Eestis.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.