Liigu sisu juurde

Nobe ehitab Estmak Capitali tellimusel Tallinnasse Baltimaade esimese Novotel Living stuudiokorteritega hotelli

Hotell tuleb 6-kordne: esimesele korrusele on projekteeritud restoran, äripinnad ja puhkeala. Teisel korrusel on tööala koos hubase sisehooviga. Sealt kuni kuuenda korruseni tulevad hotelli majutusruumid. Foto: Estmak Capital

Kinnisvaraarendusettevõte Estmak Capital sõlmis lepingu ehitusfirmaga NOBE, et juba lähinädalatel alustada Baltimaade esimese Novotel Living stuudiokorteritega hotelli ehitamist Tallinna vanalinna ja sadama vahelisele alale Poordi tänaval.

Estmak Capitalil on koostööleping maailma juhtiva hotelliketiga Accor, et avada 2025. aasta sügisel Poordi tänaval Novotel Living kaubamärki kandev korterhotell. Sinna tuleb 130 hotellituba, millest osa on pikaajaliseks majutuseks mõeldud stuudiokorterid koos köögiga.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Hotelli jaoks on see suurepärane asukoht – Tallinna sadama kõrval, vaid kiviviske kaugusel vanalinnast ning 15-minutilise trammisõidu kaugusel lennujaamast,” ütles Estmak Capitali ehitusjuht Margus Simson. Novotel Living Hotelli kontseptsioon on tema sõnul pakkuda Tallinna külalistele parimat majutust nii töö- kui puhkusereisiks. Seda nii pikemaajaliseks töölähetuseks kui ka mõnepäevaseks puhkuseks.

Hotell tuleb 6-kordne ning sobitub arhitektuuriliselt selle piirkonna uusehitistega. Esimesele korrusele on projekteeritud restoran, äripinnad ja puhkeala. Teisel korrusel on tööala koos hubase sisehooviga. Sealt kuni kuuenda korruseni tulevad hotelli majutusruumid. Lisaks on hoonel kaks maa-alust korrust, kuhu on kavandatud parkimisala, tehnilised- ja hoiuruumid.

Simsoni sõnul on stuudiokorterid ning sviidid avatud planeeringuga ja pakuvad koduseid mugavusi nii töötamiseks kui lõõgastumiseks. Seal on elutuba koos kööginurga ja söögilauaga, magamistuba mugava voodiga, lõõgastav vannituba ning ruumikad panipaigad. Hotelli külalistele on mõeldud ka eraldi tööruumid ja jõusaal.

Korterhotellid koguvad maailmas üha rohkem populaarsust, sest järjest enam soovitakse viibida majutuskohas pikemalt. Novotel Livingu uudne stuudiokorterite kontseptsioon pakubki puhkuse- ja ärireisijatele paindlikku pikaajalist peatumisvõimalust, kus on olemas hotellile iseäralikud mugavused ja sotsiaalset lävimist võimaldavad ühisalad. Tallinnasse kerkiva hotelliga sarnast kontseptsiooni kasutab Novotel Living näiteks Belgias ja Rumeenias.

Rajatavad stuudiokorterid ning sviidid on avatud planeeringuga. Korterites on elutuba koos kööginurga ja söögilauaga, magamistuba mugava voodiga, lõõgastav vannituba ning ruumikad panipaigad.

2008. aastal loodud Eesti kinnisvaraarendus- ja investeerimisfirma Estmak Capital arendab Baltimaades uuenduslikke, kõrgtehnoloogilisi ja kvaliteetseid elamu- ja ärikinnisvaraprojekte. Ettevõtte panustab linnaruumi arengusse läbi jätkusuutlike ja ainulaadsete kinnisvaraarenduste, millel on laiem positiivne mõju ümbritsevale keskkonnale.

Estmak Capitali investeerimisportfelli kuuluvad näiteks ametlikult kõige rohelisemaks büroohooneks tunnistatud Exploreri ärihoone, mis pälvis esimesena Eestis Leadership in Energy and Environmental Design Platinum-sertifikaadi.

NOBE brändi all tegutsev NOBE OÜ on aastast 2000 ehituse peatöövõtu ja betoonitöödega tegelev ettevõte, mis pakub ehituse täisteenust projekteerimisest hoone valmimiseni. NOBE inseneride käe all valmivad keerukad insenerehitised, büroo- ja tootmishooned, elumajad ning tuulepargid nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis. NOBE annab tööd ligi 160 inimesele.

Tallinnasse kerkiva hotelliga sarnast kontseptsiooni kasutab Novotel Living näiteks Belgias ja Rumeenias.Foto: Estmak Capital

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.