Oma Ehitaja rajab aasta lõpuks Tallinna kesklinna 75 korteriga elumaja

Madli 1 puhul oli arhitektidele endi sõnul Inspiratsiooniks kohaliku asumi ajalugu ja hooned. Seetõttu ongi majal vaheldumisi kahe- ja neljakorruselised trepikojad, mis on osalt puitkattega ja erinevat värvi krohviga. Foto: Arhitektuuribüroo PLUSS

Tallinna Lilleküla jalgpallistaadioni kõrvale, Madli tänavale kerkib 75 korteri ja viie trepikojaga elumaja, mis valmib 2024. aasta lõpuks. 

Kortermaja arendaja ja ehitaja on AS Oma Ehitaja, kes pani südalinnast vaid paari kilomeetri kaugusel asuvale eluhoonele detsembri keskel pidulikult nurgakivi.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Majas on suurte akendega 2-4 toalised avarad korterid, mille lagede kõrgused on 2,7-2,8 meetrit. Valdavalt on korterid avarate lodžade või katuseterrassidega.Foto: Arhitektuuribüroo PLUSS

Oma Ehitaja juhatuse esimehe Indrek Mooratsi sõnul on praeguses turuolukorras märkimisväärne, et Madli 1 kortermajas oli nurgakivi paigalduse ajaks ära müüdud juba ligi 40% korteritest. 

Kitseküla asumisse kerkiv uus maja on nelja- ja kahekordsete trepikodadega. Majas on suurte akendega 2-4 toalised avarad korterid, mille lagede kõrgused on 2,7-2,8 meetrit. Valdavalt on korterid avarate lodžade või katuseterrassidega.

Tänu teadlikult projekteeritud tehnilistele süsteemidele ja valitud ehitusmaterjalidele on majal A-klassi ergiamärgis. Linna kaugküttega majale tulevad päikesepaneelid, korteritesse targa kodu juhtimissüsteemid, soojustagastusega sundventilatsioon ja jahutuse valmidus. 

Madli 1 kortermaja on projekteerinud arhitektuuribüroo PLUSS kogemustega ja tunnustatud arhitekt Indrek Suigusaare. Inspiratsiooniks oli loojatele kohaliku asumi ajalugu ja hooned. Seetõttu ongi majal vaheldumisi kahe- ja neljakorruselised trepikojad, mis on osalt puitkattega ja erinevat värvi krohviga. 

AS Oma Ehitaja on 18-aastase kogemusega ehitus- ja arendusettevõte, mis on nende aastate jooksul rajanud õnnelikele inimestele enam kui 700 uut kodu.

Linna kaugküttega majale tulevad päikesepaneelid, korteritesse targa kodu juhtimissüsteemid, soojustagastusega sundventilatsioon ja jahutuse valmidus. Foto: Arhitektuuribüroo PLUSS

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.