Liigu sisu juurde

Oma Ehitaja rajab aasta lõpuks Tallinna kesklinna 75 korteriga elumaja

Madli 1 puhul oli arhitektidele endi sõnul Inspiratsiooniks kohaliku asumi ajalugu ja hooned. Seetõttu ongi majal vaheldumisi kahe- ja neljakorruselised trepikojad, mis on osalt puitkattega ja erinevat värvi krohviga. Foto: Arhitektuuribüroo PLUSS

Tallinna Lilleküla jalgpallistaadioni kõrvale, Madli tänavale kerkib 75 korteri ja viie trepikojaga elumaja, mis valmib 2024. aasta lõpuks. 

Kortermaja arendaja ja ehitaja on AS Oma Ehitaja, kes pani südalinnast vaid paari kilomeetri kaugusel asuvale eluhoonele detsembri keskel pidulikult nurgakivi.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Majas on suurte akendega 2-4 toalised avarad korterid, mille lagede kõrgused on 2,7-2,8 meetrit. Valdavalt on korterid avarate lodžade või katuseterrassidega.Foto: Arhitektuuribüroo PLUSS

Oma Ehitaja juhatuse esimehe Indrek Mooratsi sõnul on praeguses turuolukorras märkimisväärne, et Madli 1 kortermajas oli nurgakivi paigalduse ajaks ära müüdud juba ligi 40% korteritest. 

Kitseküla asumisse kerkiv uus maja on nelja- ja kahekordsete trepikodadega. Majas on suurte akendega 2-4 toalised avarad korterid, mille lagede kõrgused on 2,7-2,8 meetrit. Valdavalt on korterid avarate lodžade või katuseterrassidega.

Tänu teadlikult projekteeritud tehnilistele süsteemidele ja valitud ehitusmaterjalidele on majal A-klassi ergiamärgis. Linna kaugküttega majale tulevad päikesepaneelid, korteritesse targa kodu juhtimissüsteemid, soojustagastusega sundventilatsioon ja jahutuse valmidus. 

Madli 1 kortermaja on projekteerinud arhitektuuribüroo PLUSS kogemustega ja tunnustatud arhitekt Indrek Suigusaare. Inspiratsiooniks oli loojatele kohaliku asumi ajalugu ja hooned. Seetõttu ongi majal vaheldumisi kahe- ja neljakorruselised trepikojad, mis on osalt puitkattega ja erinevat värvi krohviga. 

AS Oma Ehitaja on 18-aastase kogemusega ehitus- ja arendusettevõte, mis on nende aastate jooksul rajanud õnnelikele inimestele enam kui 700 uut kodu.

Linna kaugküttega majale tulevad päikesepaneelid, korteritesse targa kodu juhtimissüsteemid, soojustagastusega sundventilatsioon ja jahutuse valmidus. Foto: Arhitektuuribüroo PLUSS

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega