Liigu sisu juurde

Vanalinna Ehitus püstitab Tabasallu uue korterelamu

OÜ Vanalinna Ehitus ehitusjuhi Indrek Kaselti sõnul on Tabasallu kerkiv korterelamu kaasaegne, kvaliteetne ja kõigi mugavustega. Foto: OÜ Vanalinna Ehitus

Vanalinna Ehitus sõlmis ehituse töövõtulepingu Tabasallu kerkiva kolmekorruselise kortermaja ehitamiseks. Samale omanikule kuuluva Ovilon Kinnisvaraga alustatakse elumaja ehitusest Lasteaia tänav 6 paiknevale kinnistule, projekti valmimistähtaeg on 2024. aasta sügis.

Vanalinna Ehituse ehitusjuhi Indrek Kaselti sõnul on Tabasallu kerkiv korterelamu kaasaegne, kvaliteetne ja kõigi mugavustega.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Oleme ehitusturul tegutsenud üle 20 aasta ja teame, et linnalähedased asukohad, mille infrastruktuur pidevalt areneb, muutuvad üha enam atraktiivsemaks elukohaks,” märkis Kaselt. “Tabasalus on kõik eluks vajalik käeulatuses olemas ning boonuseks on pealinna lähedus. Lisaks on koht kaunis oma looduspargi ja mereläheduse poolest ning võimaldab inimestele tervist kosutavat elustiil.”

Korterelamu välisviimistluses on kombineeritud eri tooni komposiitplaate, millele on aktsendina lisatud vertikaalsed fassaadilaudised. Kolmekorruselise korterelamu projekt on ühe trepikojaga ja hoonesse on planeeritud lift.

Elamu viimane korrus on lahendatud tagasiastega, mis võimaldab kahele korterile avarad katuseterrassid ehitada. Kõikidel esimese korruse korteritel on maapinnale toetuvad terrassid ja teise korruse korteritele on planeeritud rõdud. Lisaks ehitatakse välja parkla ning ümbritsev haljastus.

Vanalinna Ehitus ja Ovilon Lastaia on mõlemad KK Investeeringute 100protsendilised tütarfirmad. Ettevõtte omanik on Kaidur Karba.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega