Liigu sisu juurde

Pea 600 Soome ehitusettevõtet on tänavu kuulutanud välja pankroti, neist 85 viimase nädala jooksul

Sel aastal kaotab Soomes prognooside kohaselt ühtekokku töö umbes 10 000 ehitusega seotud inimest.Foto: Yehia Eweis

Soome  ehitusettevõtete pankrotilaine alla on paari aastaga mattunud enam kui 1000 firmat. Tänavu on pankroti välja kuulutaud 587 ettevõtet ja mullu oli neid 478, kirjutab Rakennuslehti.

Tegelikkuses on pankrottide see arv veelgi suurem, sest mõned suuremad pankrotistunud ettevõtted, nagu näiteks paarisaja töötajaga Jukkatalo, ei ole registris veel pankrotimärget külge saanud.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Sel aastal kaotab Soomes prognooside kohaselt ühtekokku töö umbes 10 000 ehitusega seotud inimest. Eelmisel nädalal püstitati riigis ka sünge rekord: nädalaga kuulutas pankroti välja 85 ehitusettevõtet.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.