Liigu sisu juurde

Põldma Kaubandus saab Laagrisse uue äri- ja laohoone ning outleti

Uue hoone eripäraks saab olema asjaolu, et lisaks äri- ja laohoonele on sinna koondatud moerõivaste soodusmüük, kohvik, iluteenused ja sportimisvõimalused.Foto: Mapri Ehitus

Põldma Kaubanduse AS saab Laagrisse uue, ligi 7000 ruutmeetrise äri- ja laohoonehoone. Sarikapärg võeti Denim Dreami keskuselt, kuhu tuleb 2000 ruutmeetrine jalatsite, moe-, spordi- ja matkarõivaste outlet, iluteenuste salong, jõusaal, grilli ja pizza restoran, lillekauplus, kohvik ning talveaed. Hoone ehitab Mapri Ehitus.

Põldma Kaubanduse juht Heinar Põldma nentis, et Ehitajate tee büroos, millele lisaks renditi 3000 ruutmeetrist laopinda, läks kitsaks ja uues hoones tahetakse ühendada kõik osakonnad ettevõtte parema sünergia tarbeks.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Me püüame luua oma klientidele ja töötajatele mugava ja meeldiva töökeskkonna,” ütles Põldma.  

Uue hoone eripära on, et lisaks äri- ja laohoonele on sinna koondatud moerõivaste soodusmüük, kohvik, iluteenused ja sportimisvõimalused. Moerõivaste outletist saab rõiva ja spordibrändide nagu Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Ralph Lauren, Camel Active, Pierre Cardin, Tom Tailor, Nike, Puma tooteid.

Heinar Põldma kinnitas Eesti rõivaturgu kommenteerides, et kaupluste külastamisi  ehk nn shoppamist jääb vähemaks, kuid oste tehakse rohkem inimese kohta.

“Meie viie aasta eesmärk on saavutada ettevõtte 100 miljoniline käive,” kinnitas ta. 2022. aastal oli Põldma Kaubanduse konsolideeritud käive Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas 67,3 miljonit eurot, tööd anti 584 inimesele.

Heinar Põldma. Foto: Mapri Ehitus

Mapri Ehituse tegevjuhi Tarmo Roosi sõnul on läbi e-kaubanduse hüppelise kasvu on Eestis viimastel aastatel suurenenud vajadus lao- ja logistikapindade järele. Põldma Kaubanduse uus hoone on tema hinnangul näide täisteenusest, kus alustatakse kliendi idee ellu viimist eelprojekti tasemelt, võetakse ehitusluba, kontrollitakse lõppmaksumust ja juhitakse projekteerimist ning ehitushinna kujunemist kliendile vajalikus suunas.

“Kliendispetsiifiliste kontori-, lao- ja tootmispindade ehitamine on üks suundasid, kus oleme kodus,” lisas Roos.

Mapri Ehitus OÜ tegevusalad on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, põllumajandusehitus ning betoonitööde teostamine. Kogu Eestis ja Lätis ehitava Mapri Ehituse 2022. aasta konsolideeritud ehitustööde maht ulatus üle 140 miljoni euro, ettevõte annab tööd 180 inimesele.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.