Liigu sisu juurde

Puumarket investeeris Männiku kaupluse renoveerimisse miljon eurot

Puumarketi Männiku esinduse renoveerimistööd kestsid pool aastat ning kokku on nüüdseks Männikul asuva keskuse sise- ja väliala enam kui 15 000 ruutmeetrit. Foto: Puumarket

Eesti suurim puidu jaemüüja Puumarket investeeris oma Männiku esinduse ümberehitusse miljon eurot ja laiendas oluliselt üldehitusmaterjalide pakkumist.

Puumarketi juhi Toomas Tauki sõnul on praegu ehitamine ja renoveerimine ka ehitusmaterjalipoe enda jaoks üle aastate soodne ja ka häid tegijaid lihtsam leida, mistõttu võeti suurem investeering just nüüd ette.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Renoveerimistööd kestsid pool aastat ning kokku on nüüdseks Männikul asuva keskuse sise- ja väliala enam kui 15 000 ruutmeetrit,” rääkis Tauk.  “Kaupluse enda pind suurenes enam kui saja ruutmeetri võrra ja kohapealne valik kasvas ligi 1000 toote võrra 5000 artiklini.”

Väike-Männiku 11 aadressil asuva Puumarketi kaupluse projekteerisid TEN Arhitektid ja rekonstrueeris Geromint OÜ.

1991. aastal asutatud Puumarketi 2023. aasta käive oli üle 40 miljoni euro. Eesti kapitalil põhineval ettevõttel on viis keskust üle Eesti. Puumarketis töötab 90 inimest.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.