Liigu sisu juurde

Reterra ja Invego investeerivad 14 miljonit eurot Riia uusarendusse

Kokku rajatakse kahte kaheksakorruselisse hoonesse 67 kodu, kus on 1-4 toalised korterid rõdude ja terrassidega. Foto: Skanstes Residences

Eesti kinnisvaraarendajad Invego ja Reterra investeerivad 14 miljonit eurot Riias uue Skanstes Residences elukvartali rajamisse, 67 korteriga arenduse planeeritav valmimisaeg on 2025. aasta lõpp. 

“Skanstes Residences korterite müük algas eelmisel nädalal ning esimesed korterid on juba broneeritud. Kõrge huvi peamiseks põhjuseks on, et nii kvaliteetset elukeskkonda ei ole Riiga juba mõnda aega juurde ehitatud,” rääkis Invego juht Kristjan-Thor Vähi, kelle sõnul on tegemist hoogsalt areneva linnaosaga vahetult kesklinna veerel.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Skanstes Residences kohtuvad tipparhitektuur ja tulevikutehnoloogiad- kogu uus elukvartal paistab silma unikaalse disaini ja energiasäästlike lahendustega, mis loob aluse tuleviku Riia standardile.

“Projekt koosneb kahest hoonest, mis on ühendatud ühise fuajee ja ruumika maa-aluse parklaga,” kirjeldas Reterra turundus- ja müügidirektor Kaspar Markus loodavat kvartalit selgitades, et hoonete eraldamise taga on arhitektide tugev visioon, mis toob igasse korterisse ohtralt loomulikku päevavalgust ja erilisi vaated linnale. 

Iga korter on varustatud eraldi personaalse ventilatsiooni- ja jahutussüsteemi ning põrandaküttega. A-energiatähisega keskküttega elukvartalisse rajatakse energiavaiad, mis suurendavad hoonete energiatõhusust. Kõik korterid müüakse disainerite poolt kujundatult ja lõpuni viimistletult. 

Kokku rajatakse kahte kaheksakorruselisse hoonesse 67 kodu, kus on 1-4 toalised korterid rõdude ja terrassidega. Grostonase tänaval, Riia Arena kõrval asuvad A-energiaklassiga eksklusiivsed kodud algavad alates 114 900 eurost ja valmivad 2025. aasta lõpuks. Invego ja Reterra on Riias varasemalt ühiselt arendanud elurajooni Parka Kvartals.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.