Liigu sisu juurde

SRV vähendab rekordiliselt madala ehitusmahu tõttu poolte töötajate koormust ja koondab 35 töökohta

SRV juhi Saku Sipola hinnangul jääb turuolukord raskeks veel vähemalt tänavu teise kvartali lõpuni.Foto: Yehia Eweis

Soome ehitusettevõte SRV alustab muudatusi käsitlevaid läbirääkimisi, mille eesmärk on kulude kokkuhoid, et tulla toime püsivalt kehva turuolukorraga. Läbirääkimistega püütakse tänavu kokku hoida ligikaudu 4 miljonit eurot, kirjutab Rakennuslehti.

“Elamuehituse maht on langenud rekordiliselt madalale tasemele, sest nii tarbijate kui ka investorite nõudlus on oluliselt vähenenud, eriti tänu intressimäärade tõusule. Investorite nõudlus on samuti madal, samas kui avaliku sektori ehituse maht on jäänud suhteliselt tugevaks,” ütles SRV tegevdirektor Saku Sipola.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Sipola hinnangul jääb turuolukord raskeks veel vähemalt tänavu teise kvartali lõpuni. See omakorda tähendab, et 35 inimest kaotab töö ning lisaks tuleb mõelda suuremale tööjõukulude kokkuhoiule —teadaolevalt vähendatakse 770 töökohast 305 puhul tööaega või suunatakse töötaja palgata puhkusele.  

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.