Liigu sisu juurde

Storent Holdings kaasas võlakirjade pakkumisega 10,5 miljonit eurot

Läti juhtiv ehitusseadmete rendiettevõte Storent Holdings, üks suurimaid Baltimaades, kaasas võlakirjade avaliku pakkumisega 10 500 000 eurot 11%-lise intressimääraga.

“Saadud rahastus võimaldab meil jätkata kasvu ja refinantseerida jooksvaid kohustusi. Mul on väga hea meel, et 1000 investorit, kellest valdav osa on erainvestorid, märkisid võlakirju ja saavad nüüd osa Storenti arengust,” ütles Storenti kaasasutaja ja Storent Holdings’i juhatuse liige Andris Pavlovs.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Tahaksin tänada ka võlakirjaomanikke, kes on meiega aastaid olnud ja otsustasid eelmised võlakirjad uuteks vahetada. Teisalt oli suurim pettumus see, et ükski institutsionaalne investor Baltikumis ei otsustanud toetada kohalikku ambitsioonikat ettevõtet. Tundub, et institutsioonid investeerivad pigem välismaale,” lisas Pavlovs.

Storent Holdings’i uute võlakirjade tähtaeg on 21. detsember 2025. Intressimäär selgus oksjonil ja kõik investorid saavad võlakirjad intressimääraga 11%.

Märkimisperioodi jooksul pakuti Storent Investments’i võlakirjade omanikele, mille lunastustähtaeg oli 19. oktoober 2023, võimalust vahetada need Storent Holdings’i võlakirjade vastu. 66% võlakirjaomanikest vahetas oma võlakirjad.

Võlakirjade arveldamist oodatakse 21. juunil. Nasdaq Riga on teinud tingimusliku otsuse noteerida võlakirjad Balti võlakirjade nimekirjas 26. juunil. Investorid, kes otsustasid vahetada oma Storent Investments’i võlakirjad, saavad 0,5% komisjonitasu ja kogunenud intressimakse hiljemalt 5. juuliks.

Storent Holdings’i juhtkond on kinnitanud lõplikud tingimused koos muudetud emissioonisumma ja kupongimääraga. Läti Panga poolt registreeritud Storent Holdings SIA võlakirjade emiteerimise põhiprospekt võimaldab ettevõttel kaasata kuni 15 miljonit eurot, seega võib ettevõte lähikuudel emiteerida täiendavaid võlakirju.

Storent Holdings tänab investoreid ettevõtte võlakirjade aktiivse märkimise eest. Investorid, kes ei saanud tehniliste probleemide tõttu märkida, on oodatud võtma ühendust ettevõttega. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.