Liigu sisu juurde

Supilinna kerkib järgmise aasta lõpuks kaks uut kortermaja

Oa 35a kinnistule rajatakse kaks uut A-energiaklassiga korterelamut. Foto: Domus Kinnisvara

Kinnisvaraarendaja Bigs Eesti plaanib Tartu miljööväärtuslikku Supilinna linnaosasse Oa 35a kinnistule rajada kaks uut A-energiaklassiga korterelamut. Arenduse ametliku müügipartneri Domus Kinnisvara maakleri Elar Häidbergi sõnul plaanib ettevõte Oa tänava arenduse ehitusega alustada käesoleva aasta sügisel.

“Üldjuhul kestab ehitus ligi aasta, seega parima stsenaariumi korral valmivad uued kodud juba järgmise aasta sügistalvel,” selgitas Häidberg.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Kokku on planeeritud rajada 17 kahe- kuni viietoalist korterit, kuhu asub elama kümneid uusi supilinlasi.

Oa 35a majad jagavad aadressi, kuid sisuliselt on tegu erinevate majadega. Tänava ääres paikneb 11 korteriga peamaja, sisehoovis aga kuue korteriga hoovimaja.Foto: Domus Kinnisvara

“Elanike arvu paraku prognoosima ei hakka, kuna perede suurused on täna väga erinevad. Suuremaid perekortereid, kus mugavalt saab elada neljaliikmeline pere, on planeeritud arenduses olema kolm. Ülejäänud korterid on kahe- kuni kolmetoalised korterid, mis on sobilikud ühe-kuni kolmeliikmelistele leibkondadele,” märkis Häidberg.

Oaas Kodud nimelise arenduse majade aadress on sama, kuid sisuliselt on tegu erinevate majadega.

Tänava ääres paikneb Oaaas Kodude 11 korteriga peamaja, sisehoovis asub kuue korteriga hoovimaja. Kõigil korteritel on kindel parkimiskoht sisehoovis.

Supilinna Seltsi esimees Helen Hiiemaa kinnitas Ehituslehele, et selts on arenduse rajamise plaanidest teadlik ning näinud ka eskiisprojekti, ent ei soovi teemat pikemalt kommenteerida.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.