Liigu sisu juurde

W.EG. Eesti ehitab Tallinnasse kümne miljoni euro eest Baltimaade suurima elektrimaterjalide hulgimüügikeskuse

W.EG. Eesti rajab Tallinnasse uue kontori- ja laohoone. Foto: W.EG. Eesti

Täna pannakse nurgakivi Baltimaade suurimale elektrimaterjalide hulgimüügikeskusele, mille arendamisse investeerib W.EG. Eesti üle kümne miljoni euro.

W.EG. Eesti uus peamaja koos müügiesinduse ja logistikakeskusega kerkib Tallinna Lennujaama ja tulevase Rail Balticu terminali vahetusse naabrusesse nelja hektari suurusele kinnistule aadressiga Suur-Sõjamäe põik 11. Uues asukohas on ka otseühendus Tallinna Ringteele ja suurematele maanteedele.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Järgmise aasta kevadel valmivasse keskusesse tuleb 1000 ruutmeetrit kaubanduspinda, 1700 ruutmeetrit kontoripinda, 6500 ruutmeetrit siseladu ja 20 000 ruutmeetrit lao välispinda. Maja on projekteeritud võimalikult energia- ja keskkonnasäästlik. Katusele on planeeritud päikesepark koos autonoomse energiasalvestusega ning keskuse ette elektriautode kiirlaadimise ala. 

“See saab olema meie valdkonna suurim müügi- ja logistikakeskus terves Baltikumis,” ütles W.EG. Eesti OÜ juhatuse esimees Timo Raimla. “Keskus koondab kogu Eesti elektrivarustuseks vajalike kaupade ja seadmete logistika ning hulgimüügi ühte kohta.”

W.EG. Eesti OÜ juhatuse esimees Timo Raimla.Foto: W.EG. Eesti

Ettevõte teenindab juba viimased seitse aastat Elektrilevi jaotusvõrgu hooldamist ja laiendamist üle Eesti.

W.EG. Eesti on riigi suurim elektrimaterjalide müügiettevõte, mis kuulub Würth Grupi kontserni, pakkudes siinsel turul pea 80 000 toodet elektrivõrkude, ehituse, tööstuse ning valgustuse valdkonnas. Ettevõtte annab Eestis tööd enam kui 120 inimesele ning omab müügiesindusi lisaks Tallinnale veel 11 linnas üle Eesti. 

W.EG. Eesti eelmise aasta käive oli üle 60 miljoni euro, ettevõtte hinnangul on nad selle tulemusega Balti regiooni suurim elektrimaterjalide hulgimüüja.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.