Liigu sisu juurde

YIT peab ehitussektori raske olukorra tõttu Soomes taas töötajaid koondama

YIT on varasemate muudatusotsute tulemusena koondanud Soomes juba sadu töötajaid. Kokku on ettevõttel umbes 5000 töötajat, neist ligikaudu 3500 Soomes. Foto: Allan Mas / Pexels

Ehituskontsern YIT alustab Soomes ehitusturu madalseisu tõttu ümberkorraldusi, mis mõjutavad äriüksuse ärimudelit ja ka organisatsioonilist struktuuri, kirjutab Rakennuslehti.

“Oleme jõudnud järeldusele, et äripindade segmendi tegevusmudelit tuleb muuta kliendikesksemaks ja seeläbi tugevdada meie konkurentsivõimet. Kui turuolukord jääb keeruliseks pikemaks ajaks, peame ilmselt meetmeteid veelgi karmistama, et kohandada oma tegevust vastavalt nõudlusele ja ehituse mahule,” ütles ettevõtte tegevjuht Heikki Vuorenmaa.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Kavandatavate muudatuste tulemusena võib Soomes kaduda hinnanguliselt 90 töökohta. Käimasoleva muudatuste plaani kohaselt võivad töö kaotada erinevad tugiteenuste pakkujad, otseselt ehitusobjektidel ametis olevaid töötjaid hetkel koondada ei plaanita.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.