Arco Vara rajab Põhja-Tallinnasse 2,5 miljoni euroga kuue siseväljakuga padelikeskuse

Plaanide kohaselt toimub padelikeskuse ametlik avamine 2025. aasta alguses. Foto: Arhitekt Tarbe

Kinnisvaraarendaja Arco Vara hakkab Põhja-Tallinnasse rajama kaasaegset padelikeskust, kus saab tegeleda nii harrastus- kui võistlusspordiga. Keskus valmib 2025. aastaks, mil Tallinn saab Euroopa Spordipealinna tiitli.

Arco Vara juhi Miko Niinemäe sõnul algavad ehitusloa saanud hoone ehitustööd veebruari jooksul ning plaanide kohaselt toimub keskuse ametlik avamine aadressil Helme 18 juba 2025. aasta alguses. Hoone ehitab Arco Vara tütarettevõte Arco Tarc ja keskust hakkab opereerima Padelstar. Padelikeskuse maksumuseks on plaanide kohaselt 2,5 miljonit eurot.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Padel on kiiresti populaarsust koguv spordiala, mille harrastamise võimalused ei ole veel järgi jõudnud huviliste arvule. Kaasaegse padelikeskuse rajamisega soovime põhjatallinlastele luua mitmekülgsemaid sportimisvõimalusi oma kodu lähedal,” ütles Niinemäe. 

Ligikaudu 2000 ruutmeetrise pindalaga ühekorruselises hoones saab olema kuue siseväljakuga täisautomaatne padelikeskus, kuhu on loodud mitmekülgsed võimalused nii harrastus- kui võistlusspordiks. 

“Spetsiaalselt padeli jaoks rajatav uus keskus võimaldab meil pakkuda padelit kui teenust ja elamust täiesti uuel tasemel,” sõnas keskust opereerima hakkava Padelstari juhatuse liige Henry Kiviorg.

Kiviorg kinnitas, et uues keskuses hakatakse pakkuma treeninguid erinevatel tasemetel mängijatele kõikides vanusegruppides. Lisaks on plaanis hakata korraldama iganädalaseid turniire ja üritusi klubiliikmetele ning teistele harrastajatele. Samuti on uues keskuses võimalik korraldada Eestis seninägemata suurusega kohalikke ja rahvusvahelisi turniire, sest kaks väljajooksualadega väljakut võimaldavad harrastada ka tipptasemel võistlussporti,

“Esialgu on hoonesse planeeritud küll ainult padeli mängimise võimalused, ent Tarbe Arhitektide poolt loodud lahendus on tegelikult universaalne, nii et tulevikus on vajadusel võimalik hoone kiiresti ka näiteks korvpallitreeninguteks ümber kujundada,” lisas Niinemäe.  

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.