Liigu sisu juurde

Capital Mill tähistas Luise 13 elamuhoone ehitusel sarikapidu

Capital Milli uusarenduses aadressil Luise 13 peeti eile sarikapidu. 2024. aasta lõpuks valmib Tallinnas Kassisaba piirkonnas eksklusiivne kortermaja, kus leiavad endale kodu 14 perekonda.

“Luise 13 ehitus on liikunud plaanipäraselt – eelmise aasta juulis löödi kopp maasse ning praeguseks oleme jõudnud ehitustöödega niikaugele, et saame hoonelt sarikapärja alla tuua,” lausus Capital Milli ehitusdirektor Silver Neemelo. “Täname ehitusettevõtet Grand Ehitus hea töö eest ning samuti esimesi tulevaste kodude ostjaid.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Neemelo sõnul on rõõm näha, et Tallinna kesklinn on jätkuvalt väga atraktiivne koht elamiseks, kodude loomiseks ja ka investeerimiseks.

“Kinnisvarasektorile on nii möödunud kui ka jätkuv aasta olnud keerulise turuolukorra tõttu piisavalt väljakutseid sisaldavad, kuid samas ka põnevad,” ütles Neemelo ning lisas, et tajub tugevalt, kuidas tänane klient on väga teadlik oma soovide, vajaduste ja ka võimaluste osas. “Otsitakse kodusid, mis on ökonoomsed, kus palju on rõhku pandud detailidele, projekti planeeringule ja keskkonnale tervikuna.”

Luise 13 hoone arhitektid on Ove Oot, Janar Blehner ja Signe Kits Apex Arhitektuuribüroost.

Capital Mill on 2008. aastal rajatud ettevõte, mis on keskendunud kinnisvarainvesteeringule Balti riikidesse ning tänane portfellimaht ulatub 500 miljoni euroni. Capital Milli juhtimise all on kinnisvaraobjekte Eestis, Lätis ja Leedus.   

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.