Liigu sisu juurde

Ehitusleht tegi uue loetavusrekordi ja jõudis rahvusvahelisse meediasse

Ehitusleht levib.Foto: Ehitusleht

Eelmisel kuul tegi Ehitusleht uue loetavusrekordi, millega kasvatas unikaalsete külastajate arvu viiendiku võrra ja alustas uut kuud looga, mida refereeris Soome suurim päevaleht.

Ehituslehe oktoobrikuu tulemused:

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
  • 22 486 unikaalset külastajat (eelmise kuuga võrreldes kasv 22%)
  • 24 460 külastajat (kasv 20%)
  • 36 398 lehtede vaatamist (kasv 15%)

Ehituslehega suvel alustades seadsime eesmärgiks jõuda aasta lõpuks 20 000 unikaalse külastajani kuus. See siht sai ületatud kaks kuud oodatust varem ja varuga.

Kui viimastel kuudel on meid korduvalt refereerinud Eesti suurim uudisteportaal Delfi, siis nüüd jõudis Ehituslehe lugu Soome suurimasse päevalehte Helsingin Sanomat, mis kajastas toimetaja Priit Liiviste kirjutatud lugu Soome ehitajate ametiühingu tegelase süüdistusest, et osa Eesti ettevõtjaid kasutab sõjapõgenikke ära. Soome keeles saab loo kokkuvõtet lugeda siit.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.