Liigu sisu juurde

Elron kuulutas välja Soodevahe hooldusdepoo projekteerimishanke

AS Eesti Liinirongid (Elron) kuulutas välja Harjumaale rajatava Soodevahe hooldusdepoo ja seisupargi projekteerimishanke. Pakkumusi depoo projekteerimiseks oodatakse veebruari lõpuni.

“Aastatel 2024 – 2027 toob Elron liinile 16 uut Škoda rongi ja rongipark kasvab 54 reisirongini, mille jaoks jääb praegune Pääskülas asuv depoo juba liiga väikseks,” ütles Elroni juhatuse liige Märt Ehrenpreis. “Rongipargi teenindamiseks ja hooldamiseks rajatakse Harjumaale Soodevahele 1520 rööpmelaiusega reisirongide tarvis depoo.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Projekteerimishange hõlmab AS Eesti Liinirongid 1520 rööpmelaiusega depoohoone ja raudteetaristu projekteerimist, AS Eesti Raudtee kesklao ümberprojekteerimist, Ülemiste-Soodevahe ühendustee projekteerimist, detailplaneeringu koostamist hoonete ja maanteeühenduste ehitusõiguse saamiseks.

Pakkuja peab olema hankele eelneva 36 kuu jooksul olema projekteerinud vähemalt ühe vähemalt 1,5 miljoni eurose maksumusega raudteerajatise, vähemalt ühe reisijateveo hooldusdepoo, pakkuja viimase kolme aasta netokäive peab olema vähemalt 2 miljonit eurot aastas. Ühispakkujatel on õigus näitajad summeerida.

Pakkumusi saab esitada 29. veebruarini.

Riigihankega saab tutvuda riigihangete registris.   

Vaata ka 16. novembril toimunud infopäeva, kus tutvustati projekteerimishanget. 

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv ettevõte, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. Elroni rongidel on päevas üle 200 väljumise ja ettevõte teenindab iga päev üle 20 000 reisija. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit sõitu.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.