Liigu sisu juurde

Elron tutvustab Soodevahe hooldusdepoo projekteerimishanget

AS Eesti Liinirongid (Elron) tutvustab homme, 16. novembril Harjumaale rajatava Soodevahe hooldusdepoo ja seisupargi projekteerimishanget. Infopäeval saab osaleda veebi vahendusel. 

“Aastatel 2024 – 2027 toob Elron liinile 16 uut Škoda rongi ja rongipark kasvab 54 rongini, mille jaoks jääb praegune Pääskülas asuv depoo juba liiga väikseks,” ütles Elroni juhatuse liige Märt Ehrenpreis. “Rongipargi teenindamiseks ja hooldamiseks rajatakse Harjumaale Soodevahele 1520 rööpmelaiusega reisirongide tarvis depoo. Valmistame ette depoo projekteerimishanget, mida tutvustamegi turuosalistele infopäeval.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Projekteerimishanke infopäev toimub neljapäeval, 16. novembril kell 14.30 – 16.00 veebis MS Teamsi vahendusel. Infopäeval tutvustatakse projekteerimistööde ulatust, kvalifitseerimistingimusi ja kuulatakse ära huvitatud osapoolte seisukohad tulevase riigihanke korraldamise küsimustes. Infopäev salvestatakse ja seda saab veebi vahendusel järele vaadata.

Infopäevale saab registreeruda e-posti aadressil depot.project@elron.ee. Registreerumisel palub Elron e-kirjas märkida:

  1. ettevõtte nimi,
  2. tegevusvaldkond,
  3. osalejate nimed ja e-posti aadressid.

Registreerunud osalejatele edastatakse link osalemiseks. Infopäev toimub inglise keeles. AS Eesti Liinirongid ei hüvita osalejatele infopäeval osalemise kulusid.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.