Liigu sisu juurde

Autor

Carl-Dag Lige

Carl-Dag Lige

Carl-Dag Lige (1982) on arhitektuurikriitik, ajaloolane ja kuraator, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühingu liige. Sügavam ruumihuvi tekkis tal keskkooli kunstiajalootundides. Eesti Kunstiakadeemia lõpetas ta kunstiteaduse ja Helsingi ülikooli esteetika erialal. Alates 2022. aastast on ta Eesti Kunstiakadeemia doktorant ja nooremteadur. Tema akadeemilised huvid on seotud moodsa arhitektuuri ajalooga, eriti arhitektuuri ja ehitusinseneeria omavaheliste suhetega. Arhitektuurikriitikat kirjutab ta regulaarselt aastast 2006. Sotsiaalmeedias meeldib talle postitada haruldasi fotosid ja kirjutada nende juurde lühivormis Eesti arhitektuuriajaloo teemadel.

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.